Small Foot Dřevěná farma v kufříku

Rozměry: 25x11x19 cm
Rozměry v otevřeném stavu: 41x25x19 cm
Věk: 3+
Materiál: 100% FSC dřevo
Obsahuje 13 dílů

Na dotaz
Kód: 438
350 Kč
Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.72 kg

Život na venkově v jednom kufříku! Stačí otevřít kufřík ze stabilního kartonu, který odhalí vaši vlastní farmu. Až nakrmíte všechna zvířátka, můžete tuto hračku ze 100% FSC® certifikovaného dřeva opět jednoduše složit, dokud nepřijde čas na další zábavu. Hra děti podpoří v sociálních dovednostech. Hračka se skládá z kufříku, postaviček lidí, zvířat a dalších.

 

Hlavní vlastnosti:

  • 100% FSC® dřevo
  • Mnoho postaviček
  • Hračka a kufřík v jednom

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení